אז מה עשינו השבוע? #89 | 11.9.22-17.9.22

קיימנו פגישה פנים מול פנים של הקואליציה למאבק בזנות | השקנו את העמוד באתר המטה המפרסם הרצאות וסדנאות של ארגונים מהתחום וכן נשים אקטיביסטיות שורדות זנות בנושא המאבק בתעשיית המין | נפגשנו עם הגב' אמילי קורנק, האמונה על מעקב אחר סחר בבני אדם מטעם ממחלקת המדינה האמריקאית | נפגשנו עם נעמה סבתו, שנכנסה לתפקיד עו״ס קורבנות סחר ב״לא עומדות מנגד״

פגישה 2

לאחר תקופה ארוכה של פגישות בזום, קיימנו מפגש חגיגי לכבוד השנה החדשה והעשייה שהייתה ותהיה עם כלל השותפות שלנו בקואליציה למאבק בזנות. בפגישה הוצג פרויקט אווט-ריצ' חדש ליצירת שותפות עם נשים שורדות זנות נוספות ברחבי הארץ בהובלת אולגה שימנסקי, והגדרנו יעדים עיקריים שנתמקד בהם יחד. המפגש התקיים בנוכחות מרובה ושמחנו לחזק את השותפות עם הארגונים המגוונים בשדה.

אתר המטה

השקנו עמוד באתר המטה המפרסם הרצאות וסדנאות של שלל ארגוני סיוע ונשים שורדות זנות בנושא נזקי הזנות, תהליכי הכניסה והיציאה ממנה, ועל המאבק בכללותו. לקראת השנה החדשה – תקופה בה אנחנו מתחילות לקבל פניות רבות להרצאות בנושא – החלטנו להרחיב את מניפת האפשרויות ולייצר עמוד איתו ניתן יהיה להתאים לארגון שפונה את ההרצאה שהכי מתאימה לו. ריכזנו רשימה מפורטת של הנשים והארגונים ברחבי הארץ שניתן להזמין מהםן הרצאה על המאבק בזנות, עם פרטים על כל הרצאה ונשמח שהציבור ישתמש בה.

פגישה

בפגישה עם אמילי קורנק יחד עם שותפות שלנו מ"לא עומדות מנגד", עמותת עלם ומרחבי הל״ב, הצגנו לאמילי מגמות עדכניות בנוגע לסחר לזנות וזנות קטינים בישראל. העלנו את פערי האכיפה של עבירות כלפי קטינים וכן בתחום של פרסום וגיוס לזנות ברשת. הדגשנו את חשיבות תקצוב התכנית הלאומית החדשה למאבק בסחר בבני אדם, וביישום מיידי של היבטים בתכנית שאינם דורשים תקצוב.

התחלנו לגבש רעיונות לשיתופי פעולה עם נעמה סבתו, שנכנסה לתפקיד עו״ס קרבנות סחר ב״לא עומדות מנגד״. לנעמה ניסיון רב בעבודה עם אוכלוסיות חסרות מעמד בישראל ושמחנו על הרחבת הפעילות בתחום בעמותה.

 

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

Angery man

תגובה ל"מכתב הזנאים"

מה קורה כשקבוצת זנאים מנסים לעשות שיימינג לאישה בזנות שאינה נראית כמו התמונות שלה באתר? ככה נראה השיח של זנאים על א.נשים בזנות; מחפיץ, אלים ונטול אנושיות. גישת ה״מין כזכות יסוד״ או ה״מגיע לי״ היא אותה גישת ה- intitlement שמלווה גברים אלימים באופן כללי. אותה תחושת הזכאות שלהם, היא היא גרעין האלימות המינית והמגדרית.

קרא/י עוד »

דרוש.ה מנהלת מדיה ודוברוּת

המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא גוף עצמאי הפועל לשינוי מדיניות והסברה במטרה להרחיב מעני סיוע לאוכלוסיות בזנות, לצמצם את ממדי צריכת הזנות והסחר בא.נשים, למנוע את כניסתו של הדור החדש למעגל הזנות ולמגר את הזנות בישראל. בואי לקחת חלק במאבק בתעשיית המין, יחד ולמען אוכלוסיות בזנות.

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!
0
קנסות שחולקו עד כה לזנאים
0
שורדות שהצליחו להגיע למחיקת חובות בעזרת המודל שפיתחנו
0
מענים שקמו/תוקצבו מאז החלטת הממשלה 4462
0
שוטרים ושוטרות עברו הכשרה לאכיפת החוק לאיסור צריכת זנות
0
ש"ח בשנה נכנסו לבסיס התקציב של הממשלה לסיוע באוכלוסית הזנות