אז מה עשינו השבוע? #96 | 20.11.22-26.11.22

צעדנו יחד עם נשים שורדות זנות ועשרות ארגוני נשים בצעדת יום המאבק באלימות כלפי נשים | נפגשנו עם שחם תמיר מנכ"ל עמותת צורים המקיימת תכניות הכשרה מובילי חדשנות לנשים בתחום האלקטרוניקה | נפגשנו עם ענת קורן מעמותת קייט פרייד על מנת לפתח רעיון לתכניות לשיקום תעסוקתי באיזור הצפון | השתתפנו בפגישת סטטוס של מודל חידלות פירעון לאוכלוסיות בזנות

צעדת נשים

ביום חמישי התקיימה הצעדה המרכזית לציון היום הבינלאומי למאבק באלימות כלפי נשים בתל אביב, כשבעצרת בסופה הוקרן סרטון על המאבק שלנו בזנות על הבמה לצד סדרת סרטונים של עמותות שפועלות למיגור אלימות כלפי נשים. יחד עם נשים שורדות זנות, נשים מארגוני סיוע לאוכלוסיות בזנות ושותפות נוספות למאבק, זעקנו את המסר שזנות היא אלימות לכל דבר וכדי למגר אלימות כלפי נשים בעולם, צריך למגר גם את הזנות ותעשיית המין.

אלקטרוניקה

נפגשנו עם שחם תמיר מנכ"ל עמותת צורים (יוצרים מציאות), המציעה תכניות הכשרה מובילי חדשנות לנשים בתחום האלקטרוניקה ובקרות איכות, ושילובן בתעסוקה איכותית בצפון. הבוגרות שמוסמכות על ידיהם משתלבות בתפקידים מובילים עם אופק להתפתחות אישית, ודיברנו על אפשרויות לשיתוף פעולה. קבענו להיפגש עם רכזת הקורסים להמשך בניית תוכנית לשילוב נשים שורדות זנות בקורסים באיזור הצפון.

לוגו קייט פרייד

נפגשנו עם ענת קורן מעמותת קייט פרייד על מנת לפתח רעיונות לשיתוף פעולה במיזם שלהן לשילוב נשים בתעסוקה במטרה להרחיב את המענה לנשים בעוד חלקים בארץ.

פגישה

השתתפנו בפגישת סטטוס של מחוז תל אביב בנושא מודל חדלות פירעון לאוכלוסיות בזנות יחד עם נציגות האפוטרופוס הכללי והסיוע המשפטי במשרד המשפטים. בישיבה דנו בסוגיות שעולות ביישום המודל, קשייים ודילמות בהפעלתו, ודרכים להרחבה וייעול שלו.

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

האחיות טרננקו

מה הבעיה ב״חשיפה המרעישה״ של ערן סויסה על האחיות טרננקו?

הצגת עולם החשפנות לציבור כסנסציה רק מתחזק ומנציח תבניות מחשבה שמרניות המבוססות על חוסר יכולת להבחין בין התנהגות מינית בריאה לבין אלימות מינית. הפיכה אוטומטית של כל מקרה שנכנס לקטגוריה של תעשיית המין לסנסציה – כמשהו שהוא או מזעזע או מואדר – פוגמת עוד יותר ביכולת הבחנה של הציבור, שגם ככה פגומה מראש.

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!
0
קנסות שחולקו עד כה לזנאים
0
שורדות שהצליחו להגיע למחיקת חובות בעזרת המודל שפיתחנו
0
מענים שקמו/תוקצבו מאז החלטת הממשלה 4462
0
שוטרים ושוטרות עברו הכשרה לאכיפת החוק לאיסור צריכת זנות
0
ש"ח בשנה נכנסו לבסיס התקציב של הממשלה לסיוע באוכלוסית הזנות