אז מה עשינו השבוע? #95 | 13.11.22-19.11.22

נפגשנו עם ענת קורן ממיזם ״הופ סנטר״ לשיקום תעסוקתי של אוכלוסיות בזנות | נפגשנו עם דניאלה דור פרישתא מנהלת ״הרדוף״, מענה לנשים בזנות בבאר שבע | הצטרפנו למכתב לראש ממשלת ישראל בדרישה לדאוג לייצוג הולם של נשים בכנס | ברוכה הבאה למתמחה החדשה שלנו במטה, דניאלה וצלר שהצטרפה אלינו לתקופה של שנה!

פגישה

נפגשנו עם ענת קורן מנהלת התחום הפסיכוסוציאלי בהופ סנטר, העמותה שמפעילה עם קייט פרייד את המיזם המשותף לקידום תעסוקה עם משרד הרווחה. בפגישה דיברנו על דרכים לשיתוף פעולה על מנת שכמה שיותר נשים שורדות זנות יצליחו להנות ממגוון המענים הקיימים. כאן המקום לציין שהופ סנטר פתחו בקמפיין גיוס כספים למיזם וישמחו שתפיצו הלאה.

הוסטל חדש

כמו שהזנות קיימת בכל הארץ כך גם המענים בזנות חייבים לפעול בכל הארץ. לכן אנו רואות חשיבות רבה בהשקעה של המדינה בפריפריה ובקשר שלנו עם מסגרות בכל הארץ ובפרט בדרום. בשלוש השנים האחרונות המסגרת בבאר שבע עברה טלטלות רבות, תחלופה של מפעיל, מבנה, חילופי צוותים ומנהלות. לאורך כל הזמן הזה וגם עכשיו אנחנו שומרות על קשר רציף עם המסגרת עבור בנשים בזנות. נפגשנו עם דניאלה דור פרישתא מנהלת מסגרת הרדוף, מענה שיקומי לנשים בגירות במעגל הזנות בבאר שבע.

חתימה

הצטרפנו למכתב בשם 56 ארגוני חברה אזרחית ו-109 בכירות לשעבר בשירות המדינה, חברות כנסת לשעבר, בכירות במשק, חוקרות/ים ופעילות/ים לקידום שוויון מגדרי בבקשה לוודא כי במילוי תפקידם הממשלה והשרים יקפידו על מחויבותם לשוויון מגדרי בכלל ושוויון לנשים מקבוצות מיעוט בפרט, וכי תיושם חובת הייצוג ההולם של נשים בממשלה החדשה שצפויה לקום.

ברוכה הבאה

פונות אלינו לא מעט נשים (וגם גברים) מתוך רצון להצטרף למאבק ולתרום בו את היכולות שלהן, ותמיד זה מרגש. דניאלה וצלר היא סטודנטית לתואר במדע המדינה ותרבות צרפת באוניברסיטת ת״א והגיעה אלינו דרך הפרקטיקום של תכנית 'שגרירי רוטשילד' למנהיגות חברתית בה היא משתתפת. אז ברוכה הבאה למתמחה החדשה שלנו במטה, והמון בהצלחה! שמחות שאת איתנו 🙂

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!