אז מה עשינו השבוע? #93 | 30.10.22-5.11.22

קיימנו הרצאה במכללה לשוטרים כחלק מקורס בנושא סחר בבני אדם | התחלנו לעבוד על קמפיין גדול להעלאת מודעות | תוצאות הבחירות מותירות אותנו עם ניסיון למצוא שותפים למאבק למרות הכל | נפגשנו עם יעל אבני, סמנכ״לית תכניות בקרן רש״י

העברנו הרצאה בקורס בנושא סחר בבני אדם באקדמיה לשוטרים. דיברנו יחד על תופעת הזנות בכלל ובמיוחד על אתגרי האכיפה של השוטרים והשינוי הדרוש בתפיסה שלהם את התופעה. בחנו יחד מקרים קשים של אכיפה פוגענית ששמענו עליהם מהשטח, והפידבק שקיבלנו היה חיובי מעבר למצופה. ניכר היה שמשהו השתנה בגישה של השוטרים, דבר שהוא משמעותי לעין שיעור בהקשר של אכיפת החוק לאיסור צריכת זנות. רבים מבקרים את החוק בגלל אופי המפגש בין אוכלוסיות בזנות לבין המשטרה בזמן אכיפה. אך ביום ההרצאה ראינו איך ניתן לייצר שינוי אמיתי בכל צעד בדרך. נמשיך לעבוד בכל חזית שתקרב אותנו ליום שבו אוכלוסיות בזנות יקבלו את היחס המכבד שמגיע להן מכל הרשויות הקיימות במדינה.

סושיאל מדיה

התחלנו לעבוד על קמפיין גדול להעלאת מודעות בקרב הציבור הרחב. גייסנו את טובי המוחות ובחודשים הקרובים תראו את התוצאה… כרגע לא נוכל לחשוף יותר מדי, אבל זה הולך להיות משהו שעוד לא עשינו בעבר במטה וההתרגשות גדולה.

אי אפשר להתעלם מתוצאות הבחירות והאמוציות שהן יצרו בקרב הציבור מכל הקשת הפוליטית. אנחנו רק מזכירות שהמאבק למיגור הזנות הוא מאבק של כל החברה, נשים וגברים, ימין ושמאל, פריפריה ומרכז. כולנו רוצים לחיות בחברה מוסרית ושוויונית יותר, כזו שלא מנצלת מצוקות של נשים. ולכן, גם בכנסת הזאת, נפעל עם השותפות.ים שהיו ונשארו ונגייס שותפות.ים חדשות.ים.

פגישה

ככל שיהיו יותר מענים איכותיים ומגוונים לא.נשים על רצף הזנות, כך תגדל ההזדמנות והסיכוי לצאת ממעגל הזנות האכזרי. זאת תפיסת עולמנו ומכאן נגזרת העשייה שלנו. לכן נפגשנו עם יעל אבני, סמנכ״לית תכניות בקרן רש״י. בפגישה דיברנו על מענים והזדמנויות משנות חיים אליהם המאבק בזנות צריך להתרחב וקיימנו חשיבה משותפת על חיבורים למענים קיימים במדינה שניתן לפתוח אותם עבור אוכלוסיות בזנות וכך להגדיל את ההזדמנויות עבורן.

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!