אז מה עשינו השבוע? #86 | 24.7.22-30.7.22

הצטרפנו יחד עם ארגוני הקואליציה למאבק בזנות לתמיכה בנייר עמדה בנושא חינוך למיניות בריאה, מגדר ומניעת ניצול לזנות במכללות להוראה | השתתפנו במפגש של עמותת ״לא עומדות מנגד״ שהוא חלק ממהלך חשוב ומרגש שהן מובילות ליצירת קהילת ״רופאות שלא עומדות מנגד״ | השבוע תתקיים העצרת לזכר נשים שאיבדו את חייהן במעגל הזנות, ואנחנו מחפשות מתנדבת.ת לתיעוד העצרת ברשתות בשידור חי

 

חתימה

הצטרפנו יחד עם ארגוני הקואליציה למאבק בזנות לתמיכה בנייר עמדה בנושא חינוך למיניות בריאה, מגדר ומניעת ניצול לזנות במכללות להוראה. את נייר העמדה יזמה ד"ר נטע ארנון שושני, חוקרת ומרצה לחינוך, מיניות בריאה ומגדר מטעם מכון מופת, המקדמת חינוך מגדרי ומיניות בריאה במכללות להוראה. בנייר העמדה צויין: ״אנו סבורות כי זוהי שעתם של מסלולי ההכשרה לחינוך להתגייס למהלך חשוב של הכנסת חינוך למגדר, מיניות וזוגיות לתוך מסלולי החינוך להכשרת א.נשי הוראה. חינוך שכזה צריך לחשוף את פרחי ההוראה לשלושה נושאים עיקריים: מתן מידע על ההתפתחות המינית בגילים השונים, חינוך למיניות בריאה, בטוחה, הדדית ומכבדת, וזיהוי, תגובה ומניעה של גילויי האלימות המינית על כל צורותיה. אנו תומכות במהלך זה ומקוות שהוא יעודד את המכללות להוראה לשתף פעולה ולהיות חלק מעתיד בטוח יותר עבור הדור הבא.

השתתפנו במפגש של עמותת ״לא עומדות מנגד״ המסייעות לנשים במעגל הזנות, עם רופאות ונשות צוות רפואי בנוגע ליחס לנשים בזנות המגיעות לקבל טיפול רפואי. המפגש הוא חלק ממהלך חשוב ומרגש שהן מובילות ליצירת קהילת ״רופאות שלא עומדות מנגד״ (המיועד לכל המגדרים ולכל בני ובנות הברית שלנו במערכת הרפואה) לחיזוק המודעות של צוותים רפואיים למתן טיפול רגיש ומותאם לאוכלוסיות בזנות. את ההרצאה עזרה לארגן ד״ר יסמין פרהדיאן, מתמחה ברפואת נשים ומיילדות מביה״ח וולפסון. היה מרגש לראות איך רצון טוב ונכונות ללמוד יכולים לחולל שינוי אדיר עבור מטופלות.

סושיאל מדיה

עצרת הזיכרון שלנו תתמקד במילותיהן של שורדות זנות, אלו שכאן איתנו ויכולות לספר על חברותיהן שאיבדו בדרך. אבל כדי שכמה שיותר א.נשים ייחשפו למילותיהן החשובות, אנחנו מחפשות מתנדב.ת שיודע.ת לתפעל ולתכלל שידור חי מהאירוע לרשתות החברתיות.

 

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!