אז מה עשינו השבוע? #84 | 10.7.22-16.7.22

בשבוע האחרון עבדנו בעיקר על תכנון עצרת הזיכרון השנתית, ולכן רוצות לספר כאן עליה כאן ולהזמין אתכן ואתכם להגיע.

מאז שג'סיקה (שם בדוי) מצאה את מותה ב-2015 בבית הבושת ברחוב הירקון 98, אנחנו מקיימות יחד עם הקואליציה למאבק בזנות עצרת לזכרה ולזכר מעל 100 נשים במעגל הזנות שאיבדו את חייהן בעשור האחרון בישראל ולא קיבלו את הכבוד הראוי – לא בחייהן ולא במותן.

ב-4.8.22 בשעה 19:30, נתכנס בכיכר הבימה להדליק נרות, לשמוע דברים על מי שכבר לא איתנו מחברותיהן, ולשמוע על ואת ארגוני הסיוע שפועלים בשטח ועושים הכל כדי למנוע את המוות הבא. טקס הזיכרון יתקיים בהנחיית ריקי בליך – שחקנית, יוצרת ואקטיביסטית וילנה דיוואיין, אמנית יוצרת, אקטיביסטית ושורדת מעגל הזנות.

נתראה בכיכר 🙏🕯️

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!