אז מה עשינו השבוע? #82 | 26.6.22-2.7.22

השתתפנו בישיבת מעקב אחר מודל חדלות פירעון לאוכלוסיות בזנות במחוז תל אביב עם עו״ד ליאורה גור המנהלת את המודל | השתתפנו בכנס שערכה רשות האכיפה והגבייה אליו הוזמנו ארגוני חברה אזרחית | עדכון משמח על פינת התמיכה בעסקים של נשים שורדות זנות באתר שלנו | התחלנו לעבוד על עצרת הזיכרון השנתית לנשים שאיבדו את חייהן במעגל הזנות שייערך בחודש אוגוסט הקרוב

 

פגישה

השתתפנו בישיבת מעקב אחר מודל חדלות פירעון לאוכלוסיות בזנות במחוז תל אביב עם עו״ד ליאורה גור המנהלת את המודל, עוזרת לאפוטרופסה הכללית ומנהלת פרויקטים אגפיים, ושפרה איסלנד רכזת תוכנית שיקום אוכלוסיות בזנות בהליכי חדלות פירעון. פגשנו את הנאמנות המנהלות את התיקים במחוז ודנו יחד בסוגיות ודילמות איתן מתמודדות. ביקרנו בעמותת ״הופכות את היוצרות״ – ארגון סיוע לנשים בנזות ושותפות שלנו בקואליצייה למאבק בזנות – וקיימנו שיח משותף עם הצוות הטיפולי על מנת לדייק את ההליך.

הרצאה

השתתפנו בכנס שערכה רשות האכיפה והגבייה אליו הוזמנו ארגוני חברה אזרחית במטרה לחשוב יחד על רעיונות שיאפשרו להנגיש את הליך ההוצאה לפועל לקבוצות שונות בציבור ולהקל על בעלי חובות בהוצאה לפועל לפרוע את חובם ולצאת לדרך חדשה של שיקום כלכלי. מדובר בחלק מתהליך עבודה וחשיבה מקיף שמטרתו להקל על תהליך השיקום הכלכלי של שורדות זנות.

פגישה

ימים ספורים בלבד עברו מאז שהשקנו את פינת התמיכה בעסקים של נשים שורדות זנות באתר שלנו, וכבר קיבלנו פניות משורדות נוספות שרוצות להצטרף גם הן ליוזמה ולהציג באתר את העסק שלהן. התחלנו בתהליך של פתיחת עמוד לנשים נוספות, ומרגש לראות איך שיתוף פעולה שכזה יכול להוליד חיבורים כאלו. ממליצות להיכנס לעמוד ולשתף את היוזמה עם משפחה וחברים 3>

זיכרון

התחלנו לעבוד על עצרת הזיכרון השנתית לנשים שאיבדו את חייהן במעגל הזנות שייערך בחודש אוגוסט הקרוב. יחד עם ארגוני הסיוע לאוכלוסיות בזנות מהקואליציה למאבק בזנות ושורדות זנות שאיבדו חברות, אנחנו מתכננות אירוע שייתן מקום לאובדן של אותן נשים, וגם ייתן תקווה למי שעוד בחיים ונאבקת יום יום על חייה.

 

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!