אז מה עשינו השבוע? #120 | 15.6.23 – 11.6.23

השתתפנו בפורום של נציבות האו״ם לפליטים | השתתפנו ביום עיון מטעם בנק ישראל על אמנת זמינות פיננסית | קיימנו פגישה עם עמותת תודעה ועם נציגות המרחב החברתי כדי להערך לאירוע הלמידה המשותף שיתקיים הערב

השתתפנו בפורום של נציבות האו״ם לפליטים העוסק במניעת אלימות מגדרית. במפגש השתתפו ארגונים רבים הנותנים מענה לנשים מבקשות מקלט ונגענו בסוגיות בוערות המגבירות את פגיעותן לאלימות מסוגים שונים. הצגנו את הפעילות שלנו ואת האתגרים שאנו מזהות וקיימנו חשיבה משותפת על אפיקים לפעולה.

בנק

השבוע נערך יום עיון חשוב מאוד וראשון בסוגו שארגן בנק ישראל ואיגוד הבנקים. במפגש הוסבר על אמנת זמינות פיננסית לאוכלוסיות בזנות וניתנו כלים מעשיים להתנהלות פיננסית של שורדות מול הבנקים, כולל אנשי קשר למקרה הצורך ופתרונות לבעיות שחוזרות על עצמן. אנו מודות לבנק ישראל ולכל העובדות הסוציאליות שהצטרפו למפגש. המפגש הבא בנושא יהיה פיזי ויתקיים ב28.6 בשעה 08:30 בלילנבלום 37 תל אביב. מחכות לראות את כולכן שם ולהרחיב את הידע שלנו על ההתנהלות הנכונה בדרך לשיקום פיננסי.

נפגשנו עם השותפות שלנו בעמותת תודעה ועם נציגות המרחב החברתי כדי לקיים פגישת חשיבה, להיערך ולהתכונן לאירוע הלמידה ההדדי שיתקיים הערב במרחב החברתי עם ארגוני המאבק בזנות. אנחנו מתרגשות מההיענות העצומה לאירוע ומסתמן כי הולך להיות משמעותי ומלמד! מבטיחות לעדכן תוך כדי ואחרי האירוע.

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!