אז מה עשינו השבוע? #116 | 14.5.23 – 20.5.23

מזמינות את השותפות והשותפים שלנו למאבק בזנות לאירוע למידה משותף במרחב החברתי | ערכנו פגישות עם אעודה בשארה, מנהלת הוסטל לנערות בסיכון ועם אלי חביב, מנהל מרכז צעירים בעכו | נפגשנו עם עם עו״ד רחל גרייבין ועו״ד הודיה ברוק מתן מחוליית סחר בבני אדם במשטרה
לוגו המרחב החברתי

אנחנו מזמינות את ארגוני הקואליציה למאבק בזנות, נשות ואנשי טיפול בארגוני הסיוע, אקטיביסטיות וכל מי ששותפות ושותפים למאבק בזנות לאירוע למידה הדדי במרחב החברתי בתל אביב ולסיור אוזניות. האירוע יתקיים ביום ראשון, 18.6.23 בין השעות 17:00-20:30 בכיכר אתרים, רח' הירקון 167, תל אביב. במסגרת המפגש, נקיים פרידה חגיגית ונגיד תודה לנשים נפלאות שהובילו את המאבק לאורך תקופה מאוד משמעותית.

 

פגישה

קיימנו פגישה עם אעודה בשארה, מנהלת הוסטל לנערות בסיכון בחברה הערבית, ועם אלי חביב, מנהל מרכז צעירים עכו, כחלק מחיבור מסגרות בחברה הערבית בצפון לצרכים בשטח ולמענים השיקומיים החדשים, שהם תוצאה של החלטת ממשלה 4462 אשר ייעדה תקציבים לסיוע לאוכלוסיות בזנות באופן רחב יותר.

משטרה

קיימנו פגישת היכרות עם עו״ד רחל גרייבין, שנכנסה לתפקידה כראש חולית סחר בבני אדם במשטרה ועו״ד הודיה ברוק מתן קצינה בחוליה. בפגישה דיברנו על חשיבות שיתוף הפעולה בין המשטרה לארגוני הסיוע כדי לשפר את המפגש בין השוטר בשטח לאוכלוסיות בזנות. קיבלנו פידבקים ראשוניים מימי העיון לשוטרים, פרויקט של הקואליציה למאבק בזנות בהובלה וביצוע של עמותת תודעה, במטרה להגביר את המודעות של שוטרים כיצד לפעול במפגש עם אוכלוסיות בזנות בסיטואציות רגישות, נגענו באפיקים לחיזוק שיתוף הפעולה והאמון ההדדי עם חוליית הסחר במשטרה.

 

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

Angery man

תגובה ל"מכתב הזנאים"

מה קורה כשקבוצת זנאים מנסים לעשות שיימינג לאישה בזנות שאינה נראית כמו התמונות שלה באתר? ככה נראה השיח של זנאים על א.נשים בזנות; מחפיץ, אלים ונטול אנושיות. גישת ה״מין כזכות יסוד״ או ה״מגיע לי״ היא אותה גישת ה- intitlement שמלווה גברים אלימים באופן כללי. אותה תחושת הזכאות שלהם, היא היא גרעין האלימות המינית והמגדרית.

קרא/י עוד »

דרוש.ה מנהלת מדיה ודוברוּת

המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא גוף עצמאי הפועל לשינוי מדיניות והסברה במטרה להרחיב מעני סיוע לאוכלוסיות בזנות, לצמצם את ממדי צריכת הזנות והסחר בא.נשים, למנוע את כניסתו של הדור החדש למעגל הזנות ולמגר את הזנות בישראל. בואי לקחת חלק במאבק בתעשיית המין, יחד ולמען אוכלוסיות בזנות.

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!
0
קנסות שחולקו עד כה לזנאים
0
שורדות שהצליחו להגיע למחיקת חובות בעזרת המודל שפיתחנו
0
מענים שקמו/תוקצבו מאז החלטת הממשלה 4462
0
שוטרים ושוטרות עברו הכשרה לאכיפת החוק לאיסור צריכת זנות
0
ש"ח בשנה נכנסו לבסיס התקציב של הממשלה לסיוע באוכלוסית הזנות