אז מה עשינו השבוע? #115 | 13.5.23 – 7.5.23

נפגשו עם אסיה לויפרמן קוגם העו"ס של עמותת פעמונים והרכזת החדשה של מודל חדלות פירעון במשרד המשפטים | קיימנו פגישה חודשית עם הקואליציה למאבק בזנות | ברוכה הבאה לשירי מנהלת המדיה והדוברות החדשה שלנו!

פגישה

נפגשנו עם אסיה לויפרן קוגם, עובדת סוציאלית מעמותת פעמונים והרכזת החדשה של מודל הליכי חדלות פירעון לאוכלוסיות בזנות. שיתפנו את אסיה ברקע להקמת המודל ובחשיבות הגדולה שלו עבור אוכלוסיות בזנות ועבור המאבק כולו. דיברנו על הרחבה של המודל לעוד א.נשים בכל הארץ, עיגון שלו במשרד המשפטים בצורה קבועה יותר ואיך נכון לפתח את השלב שאחרי קבלת ההפטר / ההסדר.

 

פגישה

קיימנו פגישה חודשית עם הקואליציה למאבק בזנות בה שמנו לנו למטרה לזהות את האתגרים הבירוקרטים הייחודיים בהנגשה ובמימוש סל שיקום לאוכלוסיות בזנות על מנת לייצר ערוץ תקשורת יעיל וישיר מול שירותי הרווחה והגורמים הרלוונטים. בנוסף, המשכנו לקדם פרויקטים משותפים לקידום והסברה של המאבק בזנות מול המוסדות השונים והציבור.

 

welcome

השבוע הצטרפה לצוות המטה מנהלת המדיה והדוברות החדשה שלנו, שירי כהן. שירי היא אקטיביסטית פמיניסטית, בוגרת תואר בקולנוע ממכללת ספיר ובמסגרת תפקידה כראש התא הפמיניסטי בהיותה סטודנטית, ניהלה מאבקים חשובים למיגור האלימות המינית במכללה. ניכר שהתחום של אלימות מינית ומגדרית בליבה ואנחנו בטוחות שהיא תחזק ותעשיר את עבודת המטה ביכולותיה המרשימות. ברוכה הבאה שירי, ומאחלות לך הצלחה רבה בתפקיד!

 

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!