אז מה עשינו השבוע? #114 | 6.5.23 – 30.4.23

בהובלה משותפת עם עמותת תודעה וארגוני הקואליציה למאבק בזנות, הצלחנו לקדם ימי עיון לשוטרים ב-8 מחוזות בכל הארץ, אותם תעביר עמותת תודעה | נפגשנו עם מור הובר, מנהל פורום הארגונים לקידום תעסוקת צעירים | העברנו הרצאה לסטודנטים.יות בקליניקות המשפטיות של המכללה למינהל

הרצאה

אחד היעדים שהצבנו לעצמנו בקואליציה למאבק בזנות הוא שיפור העבודה עם המשטרה כדי שהמפגש בין האישה בזנות לבין השוטר בשטח יהיה פחות פוגעני ויותר אנושי. לאחר הרבה לחץ שהפעלנו יחד עם עמותת תודעה – שמובילה את חזית החינוך לשינוי תפיסתי של הזנות – הצלחנו לקדם ימי עיון ל-8 מחוזות במשטרה ברחבי הארץ. את ימי העיון תעביר עמותת תודעה יחד עם נציגות מהקואליציה למאבק בזנות, ונשים שורדות זנות.

 

פגישה

נפגשנו עם מור הובר מנהל "פורום הארגונים לקידום תעסוקת צעירים" וביקשנו להצטרף לפורום, המאגד בתוכו 65 ארגונים הפועלים בתחום תעסוקת צעירות.ים בישראל. הפורום פועל גם במישורים של חקיקה ומדיניות, הכשרות ופיתוח קריירה של צעירים, ועוד. במסגרת הפרויקט שלנו לקידום השכלה גבוהה ותעסוקה איכותית לאוכלוסיות בזנות בפריפריה – שקורם עור וגידים בימים אלו – המהלך הזה חשוב על מנת לקדם חיבור בין הגורמים השונים ומינופו לטובת המשתתפות בתכנית.

 

המכללה למנהל

אור אבו, מנהלת המטה, העבירה הרצאה לסטודנטים.יות בקליניקות המשפטיות של המכללה למינהל. בהרצאה דיברנו על תופעת הזנות בישראל ועל המאבק למיגור הזנות, העשייה של המטה לאורך השנים והתמורות שחלו במיגור התופעה וכן האתגרים איתם אנו מתמודדות היום. שמחנו לענות על השאלות של הסטודנטיות והסטודנטים ולהרחיב את הידע על אודות תעשיית המין ונזקיה.

 

 

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!