אז מה עשינו השבוע? #105 | 11.2.23 – 5.2.23

קיימנו את הישיבה החודשית שלנו עם הקואליציה למאבק בזנות, בה אירחנו את נעמה פיילכנפלד מפרויקט מא׳את, המלווה נפגעות ונפגעי עבירות מין ברשת לקבלת הסיוע וההוכחות כדי לפעול | קיימנו פגישה עם יואב בן ארצי ואביה ולדמן מהיחידה לדיירי רחוב בעיריית תל אביב | נפגשנו עם עמותת "הדרך" המפעילה קהילה טיפולית לנשים

פריוקט מא׳את

קיימנו את הישיבה החודשית שלנו עם הקואליציה למאבק בזנות, בה אירחנו את נעמה פיילכנפלד מפרויקט מא׳את, המלווה נפגעות ונפגעי עבירות מין ברשת לקבלת הסיוע וההוכחות כדי לפעול. היא הציגה את העשייה שלהם כפלטפורמת מחקר ואיפיון עבור אינדיבידואלים החווים הטרדות, תקיפות וסחיטה מינית באינטרנט. השירות שהם מספקים חל במציאת וזיהוי הפוגעים, עובר דרך בניית תיק ראיות, ומגיע גם לסיוע בחיבורים ובניהול התיק.

 

פגישה

נפגשנו עם יואב בן ארצי ואביה ולדמן מהיחידה לדיירי רחוב בעיריית תל אביב. שמענו ודיברנו על הצרכים והפערים בסיוע לנשים ואנשים שהם דיירי רחוב, מכורים.ות ובמעגל הזנות. בפגישה העמקנו בפגיעות המיוחדת של נשים בזנות שהן גם דרות רחוב וגם מכורות. וחשבנו על דרכים שיתופי פעולה בין מגזריים שיכולים לשפר את חייהן של הנשים.

 

פגישה

נפגשנו עם עמותת "הדרך" המפעילה קהילה טיפולית לנשים במסגרת יום עיון וחשיבה בנושא גיבוש מענה לנשים מהחברה הערבית המתמודדות עם התמכרויות, ובחינת האפשרות להקמתה של מסגרת ייחודית עבורן. המפגש התקיים בהשתתפות נציגות ונציגים ממשרדי הרווחה והבריאות, הרשות הלאומית לביטחון קהילתי, ארגוני סיוע ורווחה מהחברה הערבית, וחברות וחברי המועצה הציבורית של עמותת "הדרך".

 

 

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!