ד"ר אודליה דיין-גבאי

סוג הפעילות

  • מאחורי הקלעים של התודעה – מגדר ומדיה – מה אם הייתי מציעה לך משקפיים ייחודיים דרכם הכל נראה אחרת? במסע זה אצייד אותך במשקפיים שיחשפו את כוחה של המדיה בעיצוב הבחירות והתפיסות בחיינו. דרך התבוננות בקטעי מדיה מרתקים מפרסומות, קולנוע, סדרות וחדשות נגלה איך התודעה שלנו מתעצבת לאורך השנים ומשפיעה על הזהות שלנו.
  • ניהול מודע מגדר – נבין מה זה בכלל אומר מודע מגדר ואיך זה קשור לניהול? ולמה זה ממש לא עניין לנשים בלבד. בואו להרצאה בה נלמד על הטיות סמויות שלא הכרנו, דרך מחקר ונתונים חדשים נכיר את הכוחות שבניהול מודע מגדר, ונקבל כלים לפתוח את המחשבה ולייצר אדוות של שינוי כל אחד ואחת בסביבה שלו.ה.
  • אלימות לא סוגיה של נשים בלבד – בהרצאה נלמד מהי מערכת יחסים בריאה ומהי מערכת יחסית רעילה ואלימה, ננפץ את מיתוס האישה המוכה ופרופיל הגבר המכה, נכיר נתונים ונזהה איך אנו מושתקות דרך המדיה. בואו לקבל ידע וכלים כדי ליצור מחר שוויוני ומכבד.
  • זירת הזנות בישראל, להביט למציאות בעיניים – בהרצאה נפנה אלומת אור לעולם שמתקיים במחשכים ונכיר את זירת הזנות דרך המדיה. יחד ננפץ מיתוסים ישנים, ניחשף לעובדות ונתונים, נבין את ההשלכות ונראה כיצד זה קשור למאבק לשוויון מגדרי וקידום מעמדן של נשים בישראל.
  • מורכבויות ואתגרים בתפקיד הממונה למניעת הטרדה מינית במקום העבודה – בהרצאה נתייחס לתפקיד הממונה, נציג נתונים עדכניים בנוגע להטרדות מיניות בשוק העבודה, נברר מדוע ישנה נטייה לא להתלונן, נכיר רגישויות ואתגרים ונחשוב יחד על פתרונות יצירתיים ברמת הארגון. בואו לברר איך אפשר לעצב את השיח ומה ניתן לעשות אחרת.

איזור בארץ

ניתן לתאם הגעה אליכם לכל חלקי הארץ.

גילאים

מתאים לכל המשפחה
לתיאום פעילות עם ד"ר אודליה דיין-גבאי