אז מה עשינו השבוע? #42 | 8.8-14.8.21

חברנו למנכ"ל אסל"י במטרה לשתף פעולה בפרויקט של שינוי השיח הציבורי סביב זנות בין גברים | הרצנו בפני 60 חניכי שנת השירות של תנועת הצופים מכל הארץ במטרה לרתום אותם למאבק ולהרחיב את מעגליו בקרב נוער וצעירים | פירסמנו סרטון הסברה מדהים שהפיקו חניכי מכינת "מנשרים קלו" בהמשך לשיתוף פעולה איתנו ועם עמותת "תודעה" | התעמתנו מול בוקי נאה בתכניתו של ניסים משעל ברדיו 103FM

חברנו למנכ"ל אסל"י במטרה לשתף פעולה בפרויקט של שינוי השיח הציבורי סביב זנות בין גברים. התנועה, הדוגלת ב"גברים אומרים לא לאלימות נגד נשים" – היא חלק מתנועת סרט לבן העולמית של גברים הפועלים לייצר עולם בטוח לנערות ולנשים. יחד איתם חשבנו על כמה רעיונות אפקטיביים לחבור למען שינוי השיח ברשת.

 

הרצנו בפני 60 ש״שנים של הצופים מכל הארץ שמתחילים בימים אלו את שנת השירות במטרה לרתום אותם למאבק ולהרחיב את מעגליו בקרב צעירים. מדובר בבוגרי י״ב מדהימים.ות שדחו בשנה את הגיוס כדי להתנדב ברחבי הארץ. דיברנו על המאבק למיגור הזנות בישראל, החוק והסיוע לאוכלוסיות בזנות והזמנו אותם לקחת חלק פעיל. המפגשים האלו תמיד נותנים לנו תקווה.

 

לאחר שיתוף פעולה פורה עם עמותת "תודעה" ועם חניכי מכינת "מנשרים קלו", החניכים הפיקו סרטון הסברה מעולה בו גברים צעירים מדברים על זנות ופורנוגרפיה באופן כנה וגלוי, ומהווים מודל חדש לשיח מתוקן בנושא. מרגש לראות עשייה שכזאת בהמשך לשיתופי פעולה איתנו. שיתפנו את הסרטון בכל הרשתות שלנו, מוזמנים לתת צפייה ולייק 🙂

 

ביום שישי בבוקר עלתה אור אבו, מנהלת המטה לראיון בשידור חי בתכניתו של ניסים משעל ברדיו 103FM. בקצה השני של הקו נכח בוקי נאה, שהציג נתונים שקריים ומיתוסים על עולם הזנות במטרה להצדיק פעולות שלו ושל גברים נוספים שעוד לא קיבלו את העדכון שב-2021 לא מקובל לנצל נשים. מוזמנים ומוזמנות להאזין לראיון, אבל ממליצות לא בזמן האוכל…

 

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!