אז מה עשינו השבוע? #18 | 7-13.2.21

השבוע התבשרנו כי אכיפת חוק איסור צריכת זנות החלה ועד כה המשטרה חילקה כבר 6 דוחות לזנאים! אנחנו עוקבות אחר מתן הקנסות ולא פחות חשוב מכך עוקבות כי הנשים בזנות לא יפגעו בעת מתן הקנסות.

לאחר שדווח שבפשיטה על בית בושת הוחרם כסף של נשים, פנינו בדחיפות למשטרה – לאחר בירור עולה שמדובר בטעות בשיקול דעת של השוטרים בשטח ושהכסף יוחזר לנשים ותחודד ההנחייה שלא מחרימים כספים של נשים אלא רק של סרסורים.

קיימנו וובינר בנושא חינוך למניעת צריכת זנות ייחד עם עמותת תודעה. את הרעיונות שעלו אנחנו נפעל לקדם

פנינו לוועדת המכרזים של משרד הבריאות על מנת לוודא שהמשך ההתקשרות לאספקת שירותי רפואה לקורבנות הסחר במקלט אכן עונה על כל צרכיהם הרפואיים.

ממענה לבקשת חופש מידע שהגשנו התגלה כי אומנם אחוז גבוה יותר של בקשות להכרה כקורבן סחר מתקבלות אבל יש ירידה משמעותית בכמות הבקשות המוגשות. מהמענה עולה בנוסף כי המשטרה אינה מרכזת את המידע על קורבנות הסחר במטרה ללמוד ממנו על דפוסי הסחר ומניעתו.

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!
0
קנסות שחולקו עד כה לזנאים
0
שורדות שהצליחו להגיע למחיקת חובות בעזרת המודל שפיתחנו
0
מענים שקמו/תוקצבו מאז החלטת הממשלה 4462
0
שוטרים ושוטרות עברו הכשרה לאכיפת החוק לאיסור צריכת זנות
0
ש"ח בשנה נכנסו לבסיס התקציב של הממשלה לסיוע באוכלוסית הזנות