אז מה עשינו השבוע? #43 | 15.8-21.8.21

טור דעה בנושא אופי אכיפת החוק של המשטרה מאת יהב ארז, דוברת המטה התפרסם ב-Ynet | נפגשנו עם חבר הכנסת פרופ' אלון טל במטרה לקדם שיתופי פעולה למיגור הזנות בישראל |נפגשנו שוב עם נציגי יוזמות Fake Reporter ואסל"י על מנת לגבש תכנית עבודה סביב מיגור זנות ברשת | נפגשנו עם יעל סיני היועצת של השר לביטחון פנים לנושא של מניעת אלימות מגדרית

טור דעה בנושא אופי אכיפת החוק של המשטרה מאת יהב ארז, דוברת המטה התפרסם ב-Ynet. בטור נכתב: "מטרת החוק היא למגר את תופעת הזנות בישראל ולהתקרב ככל האפשר להיותנו חברה מתוקנת, ולא – עם כל הכבוד – לשמור על איכות חיי השכנים של בתי הבושת. כדי שזה יקרה צריכים כולם, קל וחומר המשטרה, לעשות עדכון גרסה של התפיסות שלנו בשאלה מי הקורבן שזקוק להגנה, מי העבריין שצריך לשלם, ומי במקרה גר בקרבת מקום".

 

נפגשנו עם חבר הכנסת פרופ' אלון טל במטרה לקדם שיתופי פעולה ולסייע במיגור הזנות בישראל. דיברנו על מועדוני חשפנות והגברת אכיפה של החוק לאיסור צריכת זנות. ניכר רצון אמתי לשתף פעולה אתנו ולקחת חלק בעשייה. מברכות על ההתעניינות הגוברת של גברים בתפקידי מפתח לשלב כוחות במאבק של כולנו.

 

נפגשנו שוב עם נציגי יוזמות Fake Reporter ועמותת אסל"י (ארגון סרט לבן ישראל הפועל לשיח בין גברים למיגור אלימות נגד נשים) על מנת לגבש תכנית עבודה סביב מיגור זנות ברשת.

 

נפגשנו עם יעל סיני, היועצת החדשה של השר לביטחון פנים לנושא של מניעת אלימות מגדרית ועם נציגות נוספות מהמשרד. דיברנו על האתגרים שעומדים היום על הפרק בהיבט של אכיפת החוק לאיסור צריכת זנות, אכיפת העבירות הנלוות, זנות ברשת והמקרים הפרטניים של אלימות ויחס לא הולם לאוכלוסיות בזנות במסגרת פעילות האכיפה.

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!