אז מה עשינו השבוע? #41 | 1.8-7.8.21

נפגשנו עם נציגי משרד הרווחה במסגרת שולחן עגול עם כל הארגונים הרלוונטיים על מנת למצוא יחד פתרונות מידיים לכשלים בסיוע לאוכלוסיות בזנות | נפגשנו עם יוזמת Fake Reporter על מנת ליצור שיתוף פעולה למניעת שידול לזנות ברשת | התחלנו לעבוד על בניית נבחרת טוקבקיסטיות.ים שיסייעו למטה לשנות את השיח ברחבי הרשת בנושא זנות | יחד עם ילנה דיוואיין פירסמנו כתבת תגובה במדור גברים במאקו על כתבה שהציגה מיתוסים על עולם החשפנות

נפגשנו עם נציגי משרד הרווחה במסגרת שולחן עגול שיזמנו עם כל הארגונים הרלוונטיים על מנת למצוא יחד פתרונות מידיים לכשלים בסיוע לאוכלוסיות בזנות. זוהי הפעם הראשונה שמתקיים מפגש שכזה, עם הקשבה לניסיון והידע העצום מהשטח והבטחה לפעול בהתאם. התרגשנו מהנכונות לשתף פעולה על מנת להגיע לתוצאות אמיתיות ולשפר את הסיוע לאוכלוסיות בזנות.

 

נפגשנו עם יוזמת Fake Reporter על מנת ליצור שיתוף פעולה סביב מניעת שידול לזנות ברשת. יוזמה זו קמה בשנה האחרונה על מנת להילחם בפעילות זדונית ברשת, וחשבנו יחד על רעיונות ישימים שבאמצעותם אפשר לקדם אכיפה של סגירת זירות זנות וירטואליות. השדה האינטרנטי של הזנות פורח בעין מפריע ודורש התערבות מיידית של המשטרה, ואנחנו מתכוונות להפעיל את הלחץ כדי שזה יקרה.

 

התחלנו לעבוד על בניית נבחרת טוקבקיסטיות.ים שיסייעו למטה לשנות את השיח ברחבי הרשת בנושא זנות. אנחנו בצעדים הראשונים של היוזמה ומזמינות את מי שמעוניינת.ים להתנדב לפנות אלינו לשמוע לפרטים נוספים.

 

לפני כמה חודשים התפרסמה כתבה מבישה במאקו גברים, שחיזקה מיתוסים הזויים על עולם החשפנות. ילנה דיוואיין, אמנית, אקטיביסטית ושותפה לדרך שעבדה במשך שנים במועדוני חשפנות כתבה יחד איתנו טקסט חשוב מאין כמותו שמנפץ כמה מהמיתוסים והתפרסם ביום שישי האחרון באותו מדור. אנחנו רואות בכך תיקון – על כל הטעייה של הציבור והנצחה של סטראוטיפים שמאפשרים לתעשייה האכזרית של הזנות לפרוח, אנחנו שם כדי להפריך את השקרים. תודה לילנה השותפה המדהימה! הכתבה התפרסמה בכל ערוצי המדיה שלנו, מוזמנות.ים לקרוא.

 

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!