אז מה עשינו השבוע? #4 | 1-5.11.20

בעקבות בקשה שהגשנו להצטרף כידיד בית המשפט לערעור של בעלי מועדון החשפנות הפוסיקט על ההחלטה לשלול את רישיון ה"עסק" שלהם, השתתפנו בדיון בבית המשפט העליון בנושא. בהמלצת השופטים החליטו בעלי המועדון למחוק את הערעור ולא להסתכן בפסיקה עקרונית נגדם ובכך באו לסיומם סאגה משפטית ארוכה וניצול מתמשך של נשים לזנות.

 

קיימנו פגישת עבודה עם מנהל תחום זנות במשרד הרווחה שעסקה בשאלה כיצד להגיע לעוד ועוד אוכלוסיות בזנות, להושיט להן יד אמיתית ולסייע להן לצאת ממעגל הזנות.

 

נפגשנו לשיחת היכרות עם מנכ"לית מסל"ן נגב ודנו בקשר העמוק בין פגיעה מינית לזנות, זנות סמויה ושיתופי פעולה עתידיים למניעת צריכת זנות וכניסה למעגל הזנות.

 

העברנו הרצאה ושיחה בנושא חוק איסור צריכת זנות והזירה המשפטית בנוגע לעבירות נלוות לזנות למפקחי ומפקחות שירות המבחן אשר אחראים על הסדנא הפסיכו-חינוכית לצרכני זנות.

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!