אז מה עשינו השבוע? #5 | 8-12.11.20

לבקשתנו התקיים בוועדת המשנה לנושא סחר בנשים זנות, דיון על דוח מחלקת המדינה האמריקאית בנושא סחר בבני אדם. הדוח שפורסם ביוני לא זכה עד כה לדיון ציבורי. הדיון עסק בכשלים בטיפול המדינה בסחר בבני אדם ובעיות רבות נחשפו.

 

פנינו למשרד המשפטים ולמשטרה בסוגיית רכישת האמון של קורבנות סחר המאותרת בזירות זנות, ומהי הדרך הנכונה ליצור איתן קשר, לרכוש את אמונן ולסייע להן.

 

יחד עם חברות הקואליציה למאבק בזנות המשכנו בעבודה מול משרד המשפטים במטרה להתאים את הליכי פשיטת רגל לצרכיהן של שורדות זנות

 

השבוע שוב נחשפנו לממדי התופעה של זנות באינטרנט ואוזלת ידה של המדינה בחסימת האתרים. נמשיך להציף את הנושא ולעוקב אחרי עבודת הרשויות.

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!