אז מה עשינו השבוע? #36 | 27.6-3.7.21

פנינו יחד עם ארגונים נוספים למשרד הרווחה בדרישה לייצר מענה מידי לסיוע לטרנסג'נדריות במעגל הזנות | לוחצות על המשטרה לאכוף את החוק- שתי כתבות שקידמנו התפרסמו עם חלוף חצי שנה מאז החלה אכיפת חוק איסור צריכת זנות | השתתפנו בשולחנות עגולים של רשות האכיפה והגבייה בנושא התמודדות עם חובות | נפגשנו עם השותפות הנפלאות שלנו מהקואליציה למאבק בזנות

כל אדם, בוודאי ללא הבדל מין, זכאי לשירות ראוי ומכבד מטעם המדינה. השבוע פנינו למשרד הרווחה יחד עם ארגון טרנסיות ישראל, תודעה, לא עומדות מנגד, מרפאת לוינסקי, המכללה, מכון ירושלים לצדק, על"ם והופכות את היוצרות – בדרישה לייצר מענה מידי לסיוע לטרנסג'נדריות במעגל הזנות כתוצאה ממצוקה אקוטית בשטח ובקריאה לקיים שולחן עגול ושיח פתוח עם כלל הארגונים בזירה.

 

רק 12 קנסות חולקו בחצי שנה האחרונה- משטרת ישראל תתעוררי! אנחנו ממש לא שותקות! שתי כתבות (גל"צ והארץ) התפרסמו השבוע לאור חלוף חצי שנה מאז החלה אכיפת חוק איסור צריכת זנות. בשתי הכתבות השמענו את הקול שלנו בצורה ברורה ומובהקת במסר כי כל זמן שמשטרת ישראל לא אוכפת את חוק איסור צריכת זנות ומחלקת קנסות לזנאים, היא הלכה למעשה אחראית על הישארותן של אוכלוסיות בזנות בסכנה לניצול מיני ואלימות אכזרית. את הכתבות תוכלו לקרוא ולשמוע בעמודים שלנו בסושיאל

 

השתתפנו בפורום ארגונים חברתיים שארגנה רשות האכיפה והגבייה בנושא התמודדות עם חובות של אוכלוסיות מוחלשות. הגענו על מנת לייצג את הצורך בהכרה וסיוע לאוכלוסיות בזנות ויצרנו קשרים משמעותיים להמשך קידום הנושא.

 

קיימנו פגישת קואליציה חודשית עם ארגוני הקואליציה למאבק בזנות. דיברנו על הנושאים השוטפים לקיץ שהחל.

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!