אז מה עשינו השבוע? #35 | 20.6-26.6.21

פנינו ליועץ המשפטי לממשלה בדרישה להנחות את מס הכנסה לא לפתוח תיקי עוסק ולא לפעול לגביית מיסים מאוכלוסיות בזנות | הרצנו מול -400 חניכים.ות ומדריכים.ות בתנועת הצופים ומפקדי טירונים בצה"ל | חניכי מכינת "מנשרים קלו" יזמו יום עיון בשיתוף עם בית הספר הריאלי ותנועות הנוער בחיפה להעלאת המודעות למאבק | ערכנו ערב הוקרה למתנדבי הקמפיין #זה_הסיפור_של_הזנות

פנינו ליועץ המשפטי לממשלה והתראנו על מדיניות מטרידה ובלתי נתפסת לפיה מס הכנסה גובה כסף מנשים בגין "עיסוק" בזנות. המדיניות הזו היא פוגענית ומונעת בצורה ברוטאלית מא.נשים בזנות את האפשרות לצאת מהמעגל האכזרי. המדיניות הזו גם נוגדת את התפיסה המוסרית של חוק איסור צריכת זנות לפיה נשים בזנות הן קורבן וזנות זה ניצול ולא מקצוע ויש לאפשר להן אלטרנטיבה ראויה בכל היבטי החיים ולאפשר להן הזדמנות נוספת. פנינו ליועץ בבקשה להנחות את מס הכנסה לא לפתוח תיקי עוסק ולא לפעול לגביית מיסים מנשים וגברים בזנות.

 

שבוע גדוש בהרצאות! פגשנו השבוע כ-400 חניכים.ות, מדריכים.ות ומפקדים.ות טירונים בצה"ל והרצנו ושוחחנו עימם על תופעת הזנות בישראל, המאבק בסחר בנשים ובזנות, חקיקת חוק איסור צריכת זנות ועוד. ואם זה לא מספיק, כחלק מפרויקט סיום השנה של חניכי מכינת "מנשרים קלו", הם יזמו יום עיון בשיתוף עם בית הספר הריאלי ותנועות הנוער בחיפה להעלאת מודעות לנושא. אנחנו תמיד שמחות ללוות מתנדבים.ות שרוצים לקחת חלק בעשייה ובמאבק.

 

אחרי חודשים של עבודה קשה ומאומצת, רצינו להודות לקבוצת הא.נשים המוכשרים שיצרו מ-א' ועד ת' את הקמפיין המדהים #זה_הסיפור_של_הזנות, שמתנוסס בראש כל ערוצי המדיה שלנו. אירחנו אותםן בתערוכת האמנות של "הופכות את היוצרות" והתרגשנו לגלות כמה משמעותית הייתה ההתנדבות עוברםן.

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!