אז מה עשינו השבוע? #34 | 13.6-19.6.21

הרצנו מול בוגרי תכנית צוערים לשלטון המקומי על מודל הליכי חדלות פירעון לאוכלוסיות בזנות | הפקנו יום עיון של משרד המשפטים בנושא אותו מודל | חוגגות את עליית האתר החדש שלנו לאוויר!

הפקנו יום עיון לעובדי משרד המשפטים יחד עם עמותת "הופכות את היוצרות" במטרה לחזק את העבודה המשותפת למען אוכלוסיות בזנות. השתתפו ביום בכירים.ות מהמשרד, מנהלי מחוזות, פרקליטים, ונציגות מהסיוע משפטי. יום העיון התקיים בהמשך לכנס השקת המודל הייעודי בהליכי חדלות פירעון שהתפרס על פני 3 ימים והכשיר את הנאמנות שיסייעו לאוכלוסיות בזנות בהליך הייעודי. המשתתפים.ות סיירו בתערוכת האומנות של ״הופכות היוצרות״ שחיברה בין שורדות שנות ואמניות, ושאלו שאלות בפאנל מנהלות ארגוני סיוע מהקואליציה למאבק בזנות.

 

השתתפנו בכנס של בוגרי תכנית צוערים לשלטון המקומי של משרד הפנים שעובדים במעל 150 רשויות מקומיות בארץ, בהרצאה על מודל הליכי חדלות פירעון לאוכלוסיות בזנות שפותח ביוזמת משרד המשפטים בשותפות איתנו, במטרה לרתום שותפים נוספים לעשייה למען אוכלוסיות בזנות.

 

אחרי חודשים של עבודה מאחורי הקלעים, סוף סוף חוגגות את עליית האתר החדש שלנו לאוויר! מוזמנים.ות להיכנס ולקרוא על העשייה של המטה לאורך השנים ועד היום, לעיין בחומרים מחקריים בנושא, ולהתעדכן בפעילות השוטפת. קבלו אותו: www.tfht.org

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!