אז מה עשינו השבוע? #33 | 6.6-12.6.21

השתתפנו במפגש ראשון עם ארגוני נשים מכל הארץ לקראת פרויקט אמנות בינלאומי להעלאת מודעות לאלימות נגד נשים | פתחנו חשבון TikTok למטה! | המשכנו ללוות חניכי מכינה קד"צ שבחרו את נושא הסחר בנשים וזנות כפרויקט סיום שנה | סטודנטיות.ים לתקשורת מאונ' תל אביב שליוו את את המטה כפרויקט גמר ללימודים הרימו קמפיין גיוס מתנדבים

השתתפנו במפגש ראשון עם ארגוני נשים מכל הארץ לקראת פרויקט אמנות בינלאומי וחדשני להעלאת מודעות לאלימות נגד נשים. פרויקט בינלאומי שיתקיים כאן בארץ עתיד להתרחש – Stay Tuned!

 

פתחנו חשבון TikTok חדש למטה, שתוך כמה ימים כבר קיבל חשיפה לא קטנה, עם אינטראקציה מקהל יעד צעיר ורלוונטי לנושא. ממליצות להיכנס ולקרוא את הדיונים שכבר התחילו בתגובות.

 

בעקבות הרצאה שלנו במכינה הקד"צ "מנשרים קלו", בחרו חניכי המכינה את נושא הזנות והסחר בנשים בישראל כפרויקט סיום שנה. בימים אלו ממש הם עובדים עליו יחד עם ליווי שלנו על מנת לחשוב על רעיונות יצירתיים שיסייעו להגביר מודעות לנושא בקרב הציבור הרחב.

 

סטודנטיות.ים לתקשורת מאוניברסיטת תל אביב שליוו את המטה בשנה האחרונה כחלק מקורס בלימודים, הוציאו לפועל השבוע את פרויקט השיא שלהם – קמפיין גיוס מתנדבים שמפרגן למתנדבים שיצרו את הקמפיין #זה_הסיפור_של_הזנות. זהו אקורד סיום של שנה שלמה בה ליוו אותנו וחיזקו לנו את עמודי הסושיאל, והשבוע הגישו את הפרויקט שלהם בפני המרצים. כל הכבוד ותודה!

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!