אז מה עשינו השבוע?#24 |4-10.4.21

כמדי חודש, קיימנו פגישת קואליציה חודשית עם מנהלות ארגוני הקואליציה למאבק בזנות. הפעם, הזמנו את המנהלות מקרן שוסטרמן. שוחחנו על תוכנית העבודה של הקרן ושיתפנו אותן בסוגיות איתן אנו מתמודדות השנה וחשבנו יחד על דרכי הפעולה מתאימות לעבודה בזירה רב מגזרית.

הקואליציה למאבק בזנות

אנחנו מתארות שרובכן כבר שמעתן על הקואליציה, אבל לטובת מי שטרם מכירה- הקואליציה למאבק בזנות היא שותפות ארוכת שנים, התארגנות בלתי פורמאלית, המונה 15 ארגונים ישראליים הפועלים בשותפות במאבק בצריכת זנות, בהם ארגונים ממשלתיים, חצי ממשלתיים ועמותות. מטרת פעילות הקואליציה היא מיגור תעשיית הזנות בישראל הן באמצעות קידום מדיניות והן באמצעות שירותי טיפול ושיקום לשורדות זנות והן באמצעות חינוך והסברה. הקואליציה מבטאת עשייה פמיניסטית וסולידריות נשית.

קיימנו מפגש עם חניכות וחניכי מכינת מנשרים קלו מקיבוץ מעגן מיכאל. שוחחנו על תופעת הזנות בישראל, העשייה של המטה ולמניעת ניצול של נשים בזנות, חקיקת החוק לאיסור צריכת זנות לצד החלטת הממשלה ובה 90 מיליון ש"ח עבור אוכלוסיות בזנות.

סולידריות ושותפות היא הדרך להיאבק נגד שנאה. יחד עם למעלה מ-40 ארגוני הקהילה הגאה וארגונים פמיניסטיים קראנו השבוע בקול גדול לעצור את מפלגות השנאה מלהיכנס לממשלה! הכשרת מפלגות קיצוניות לכנסת ישראל היא חציית קו אדום!

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!