אז מה עשינו השבוע? #23 | 14-20.3.21


#זה_הסיפור_של_הזנות

וואו איזה שבוע זה היה! מאות אלפי אנשים צפו בקמפיין שלנו שעלה לאוויר השבוע אחרי חודשים רבים של עבודה יחד עם חבורת מתנדבים.ות מופלאים (קרדיטים בעמוד הפייסבוק). חדשות 12 דיווחו על העלייה של הקמפיין לאוויר, סרטון טיזר רץ בשבועות אלו בפרסומות של ערוץ קשת 12, עמודי פייסבוק מובילים כמו אבא פגום, מחזקים וסטטוסים מצייצים שיתפו את הסרטונים וסלבריטאיות משפיעניות כמו ניב סולטן המהממת הרימו לנו ושיתפו את הסרטונים בסטורי.

אזהרת טריגר קהל היעד שלהם הוא גברים והצפייה בסרטונים עלולה להיות קשה לחלק מהא.נשים.

מזמינות אתכן להיכנס לאחד העמודים שלנו, פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר לצפות בארבעת הסרטונים, כנסו לעמוד הנחיתה של הקמפיין באתר האינטרנט של המטה וגלו עוד עובדות ומידע חשוב.

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!