אז מה עשינו השבוע? #19 | 14-20.2.21

קיימנו פגישת עבודה עם מנהלת המקלט לקורבנות סחר ועבדות. שוחחנו על הצרכים המשתנים של קורבנות סחר, הצורך בהכשרות בתחום לגורמים ממשלתיים, ועל שיתופי פעולה עתידיים.

השתתפנו בערב חשיפה של עמותת תודעה להצגה הדיגיטלית "נערה ללא שם" המיועדת לחינוך למניעת צריכת זנות אצל בני נוער.

בתגובה לבקשת חופש מידע שהגשנו למשרד הרווחה במטרה להבין כמה נשים קיבלו בפועל סיוע מסל המענים הגמיש ולא רק כמה בקשות אושרו או עבור כמה מהן הועברו כספים לרשות המקומית, משרד הרווחה דרש אגרה של כ-1,300 ש"ח! על כן הגשנו ישירות בקשות חופש מידע בנושא ל-15 רשויות מקומיות בכדי לקבל מידע על הבקשות למימוש סל מענים גמיש לאוכלוסיות בזנות שהוגשו בכל רשות ובכמה מהן הגיעו כספים בפועל למגישות ומגישי הבקשות.

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!