אז מה עשינו השבוע? #12 | 27-31.12.2020

סוף סוף! הצו המסמיך את המשטרה לאכוף את חוק איסור צריכת זנות נחתם! זאת הודות לעתירה לבג"ץ שהגשנו. בימים הקרובים תחל משטרת ישראל באכיפה ומי שייתפס צורך זנות, מנסה לצרוך זנות, או נמצא במקום המיועד לצריכת זנות יקבל קנס בגובה 2,000 ש"ח אותו יוכל להמיר בסדנה חינוכית.

 

נפגשנו עם מנהלת פורום נראות לצעירות בסיכון ללמידה הדדית, יצירת קשרי עבודה ובחינת שיתופי פעולה עתידיים.

 

נפגשנו עם האחראיות בויצו על תחום נערות וצעירות המפעילות את מרחב הל"ב בבאר שבע ועם האחראית על קשרי ממשל במטרה לבחון שיתופי פעולה בכל הקשור לאיתור מוקדם וסיוע לקטינות בזנות, בפרט באזור הנגב.

 

פנינו לממונה על אגף המשפחתונים ומעונות היום בזרוע העבודה בבקשה להתאים נהלים ולהסיר חסמים אשר יכולים למנוע משורדות זנות לעבוד כסייעות וגננות במערכת החינוך לגיל הרך.

 

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!