אז מה עשינו השבוע? #10 | 13-19.12.20

יחד עם ארגונים מהקואליציה למאבק בזנות, ארגון ויצו ופורום נראות, פנינו לשר הרווחה בבקשה למנוע פגיעה חמורה בחלק מהשירותים לאוכלוסיות בזנות. משרד הרווחה מבקש להעביר חלק מהשירותים למודל שיחייב הכרה של מקבלת השירות ברווחה ברשות המקומית, דבר המהווה חסם משמעותי עבור אוכלוסיות בזנות ויימנע מהן את הטיפול והסיוע לו הן זקוקות.

 

הגשנו בקשת חופש מידע למשרד הרווחה בבקשה לקבל נתונים בנוגע למספר הקטינים והקטינות בזנות אשר מוכרים למשרד הרווחה ומספר הקטינים והקטינות בזנות אשר מטופלים במסגרות שמפעיל משרד הרווחה.

 

אייקון כנסת

השתתפנו בדיון חירום בוועדת המשנה לנושא סחר בנשים וזנות שעסק בבקשה של רשות האוכלוסין וההגירה לעכב את ביצוע פסק הדין שהעניק לצ'ילה עזרא מעמד קבע בישראל.

 

הגשנו בקשת חופש מידע למשטרה בבקשה לקבל נתונים על פתיחת תיקים בגין עבירת מטרד לציבור תוך עיסוק בזנות ועל מספר הנשים והגברים להם רישום פלילי משטרתי בגין עבירה זו.

 

והמשכנו כמובן בעבודה השוטפת עם שורדות זנות, ארגוני השטח, הממשלה, הכנסת והתקשורת במטרה לצמצמם את הזנות בישראל ולהיות כאן למען א.נשים במעגל הזנות.

שלכן ושלכם,
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות

עקבו אחרינו והצטרפו למאבק >>>

"עבור מי אתם מפיצים תעמולה? עבור תעשיית המין או האנשים שהתעשייה מנצלת?"

"חיבור נשים טרנסיות עם זנות זה טרנספוביה. אנחנו לא חפצים שתוכלו להשתמש בהם כדי להגן על תעשיית המין- למטרות- רווח שלכם מפני ביקורת. זנות אינה חיונית לזהות טרנסית, והתנהגות כאילו היא כן מבלבלת בין תנאי הדיכוי שלנו למה ש'טבעי'."

קרא/י עוד »
המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות הוא ארגון חברה אזרחית שאינו ממומן על ידי המדינה. כל פעילותנו מבוססת לחלוטין על תרומות מגופים פרטיים. אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתרום כל סכום שמתאים לכם.ן על מנת לסייע לנו להמשיך בעבודתו. 
רוצים ורוצות להיות מעודכנים.ות בעשייה של המטה ובמצב החוק לאיסור צריכת זנות בישראל? 
הירשמו לניוזלטר ותהיו חלק מהמאבק!